Ana sayfa

Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd.

şirket Profili

Hangzhou Fuda Nem Alma Equipment Co, Ltd, Çin'de ilk kurulan üretici Ar-Ge ve kurutucu rotor nem alma cihazlarının üretiminde uzmanlaşmış ve çeşitli HVAC projeleri için tasarım ve kurulum hizmeti veren Ulusal ve Yeni Teknoloji bir kuruluştur. Firmamız 1995 yılında Çin'deki ilk kurutucu rotor nem alma cihazının araştırma ve deneme imalatına katılan mühendis tarafından kurulmuştur. 40 yıllık Ar-Ge, yapı tasarımı, üretim, montaj tecrübesi olan profesyonel teknisyenlerden oluşan bir ekibimiz var. ve kurutucu rotor nem alma cihazının ayarlanması, bir dizi bilimsel, dini üretim sanat ve el sanatları, montaj ve ayarlama kriterleri ve kendi uluslararası ileri Vaisala sıcaklık ve nem ölçüm cihazları ve düşük çiğlenme noktası test cihazlarının bir setini oluşturur. Titiz test yöntemi, “Fuda” ürünlerinin ilerlemesini, stabilitesini ve güvenilirliğini garanti eder.

Fuda firması, kuruluşundan bu yana hem yurtiçinde hem de yurtdışında ileri teknolojinin emilimine büyük önem veriyor, uluslararası ünlü silika jel kıvrımlı rotor üreticileri, İsveç merkezli Proflute ve Japonya merkezli Seibu Giken ile işbirliği yapıyor. Yararlı tecrübeyi ortaya koyuyor ve Ar-Ge ve inovasyonu sürdürüyor, ürün kalitesini artırıyor, Fuda ürününü Çin'de lider konumda yapıyor. Firmamız ISO9001: 2015 belgesini geçti ve ürünlerimiz için CE belgelerini aldı.

Şu anda Fuda firması, ZC Serisi Kurutucu Rotorlu Nem Alma Cihazlarını, ZC Serisi Zayıflama Noktası Nem Alma Cihazlarını, ZCH-W Serisi Eldivenli Özel Düşük Soğutmalı Noktalı Nem Alma Cihazlarını, ZCH-W Serisi Eldivenli Özel Düşük Soğuk Noktalı Kurutucuları ZC-Serisi Sıcaklık Nem Alma AHU, ZKW Serisi Sabit Sıcaklık ve Sabit Nem AHU ve DJ Serisi Soğutma Nem Alma vb. Ürünlerimiz savaş endüstrisinde, nükleer santral, tren istasyonu, gemi yapımı, biyoloji ilaçları, gıda, lityum pil, tıbbi alet, ince kimyasal, kauçuk lastik, elektrikli alet, güvenlik camı, film, plastik, ahşap kalıplama, meyve alanlarında kullanılmaktadır. ve sebze soğuk hava depoları, elektrik ekipmanı, irtifa akademisi laboratuarı vb. endüstrilerdir ve Amerika, Brezilya, Japonya, Kore, Avustralya, Tayland, Pakistan, Hindistan, Sikkim, Vietnam, Endonezya, Suudi Arabistan, Ürdün, Venezuela, Hong’a ihraç edilmektedir. Kong ve diğer ülkeler ve bölgeler.

40 yıllık nem alma uygulaması deneyimi, tamamen nem alma mesleki bilgisini tamamlama, endüstriler için sabit sıcaklık ve sabit nem alma sistemleri kurma, sıcaklık ve nem kontrolü, su, elektrik, temizlik, Fuda Şirketi ile entegre türkiye projesi sağlama yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri tarafından övgüyle karşılanmakta olup, yerli kurutucu rotor nem alma alanında ünlü marka haline gelmektedir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1995 yılında, Hangzhou Fuda Nem Alma Cihazları Fabrikası kuruldu. O zamandan beri Fuda, kurutucu nem alma cihazlarının araştırma, geliştirme, tanıtım ve inovasyonuna kendini adadı, farklı endüstrilerde nem alma teknik gereksinimlerini karşılayan bir dizi Fuda ürünü oluşturdu.

2007 yılında, Hangzhou Fuda Nem Alma Cihazları Fabrikası, Hangzhou Fuda Nem Alma Cihazları Co, Ltd olarak değiştirildi. O zamandan beri, Fuda, yeni bir adım attı. Lityum pil endüstrisi için büyük hava akımı düşük çiğ noktası kurutucu nem alma cihazı ve torpido gözü için ayrılmış dew -70 dew çiğ noktası sıcaklığı olan toplam taze hava düşük çiğ noktası kurutucu nem alma cihazı geliştirilmiştir. Aynı zamanda, farmasötik yumuşak kapsül endüstrisi için özel bir enerji tasarrufu sağlayan nem alma işlemi geliştirilmiştir.

2010 yılında, "Fuda" düşük çiğ noktası kurutucu nem alma ünitesi Japon lityum elektrik endüstrisine ihraç edildi ve çıkış havası parametresi ≤ -75 ℃ çiğ noktası sıcaklığına ulaştı ve nem alma işlemi o zamanlar dünyada önde gelen seviyedeydi.

2014 yılında Fuda, buluş için bir patent ve faydalı model için 15 patent aldı.

2015 yılında, Hangzhou Fuda nem alma ekipmanları Co, Ltd ultra düşük çiğ noktası nem Ar-Ge merkezi kurulması, Çin Jiliang Üniversitesi ile işbirliği yaptı.

2016 yılında, Hangzhou Fuda Nem Alma Equipment Co, Ltd Hangzhou şehri yüksek teknoloji işletmeleri olarak değerlendirildi, aynı yıl Zhejiang küçük ve orta ölçekli bilim ve teknoloji işletmeleri olarak derecelendirildi.

2017 yılında, Hangzhou Fuda Nem Alma Cihazları Co Ltd, Zhejiang Eyaleti yüksek teknoloji işletmeleri olarak değerlendirildi, aynı yıl beş ürünümüz, il yeni sanayi ürünleri olarak değerlendirildi ve buluş için iki patent aldı.

Ekim 2017’de, Fuda, müşteri tarafından çok iyi tanınan “eTrust Power” ın ilk aşaması projesinde 49 takım büyük düşük çiğ noktası tekerlek nem alma cihazının saha işletmesini ve kabulünü başarıyla tamamlamıştır. ".

Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd. Hangzhou Fuda Dehumidification Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : FUDA

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 1995

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Endüstriyel Hava nem alıcısı satış için iyi kalite Endüstriyel Hava nem alıcısı satış için iyi kalite Endüstriyel Hava nem alıcısı satış için iyi kalite Endüstriyel Hava nem alıcısı satış için